deenfrpl
71 344-26-75

Restauracja

Pizzeria Wrocław
VERONA to restauracja doskonale łącząca tradycje kuchni polskiej i włoskiej.

Catering


VERONA to uznana firma cateringowa działająca na wrocławskim rynku gastronomicznym już 20 lat.

Pizzeria


VERONA to pizzeria znana z wyśmienitej pizzy.

Restauracja Pizzeria Verona Wrocław

Restauracja i pizzeria Verona Wrocław to miejsce stworzone z pasji do pysznego, włoskiego jedzenia. Oryginalne składniki połączone z przepisami kultywowanymi z pokolenia na pokolenie mogą dać wspaniały efekt jaki przeniesie nas do słonecznej Italii. I z takiej właśnie filozofii korzysta nasza pizzeria i restauracja w jednym. Oferujemy oryginalne dania kuchni włoskiej takie jak makarony czy sałatki jednak nie ukrywamy, że naszą największą chlubą jest pizza – przyrządzona na oryginalnym cieście ze świeżymi dodatkami. Restauracja Verona Wrocław zaprasza wszystkich miłośników dobrej włoskiej kuchni na prawdziwą ucztę a jeśli chcecie podzielić się tym smakiem z innymi poza restauracją to polecamy nasz catering.

Catering

Verona Wrocław to także catering, dzięki czemu możemy obsłużyć każdą imprezę w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Do każdej usługi cateringowej podchodzimy indywidualnie - jesteśmy konkurencyjni cenowo i elastyczni.

Certyfikat

Verona Wrocław - Imprezy OKolicznościowe
Jesteśmy dumni z tego że tak popularny portal jak Pyszne.pl przyznał nam certyfikat jednej z 200 najlepszych restauracji w Polsce. Dziękujemy naszym klientom i obiecujemy że dalej będziemy dokładać wszelkich starań abyście byli jeszcze bardziej zadowoleni. Dziękujemy!

Grupy wycieczkowe

Serdecznie zapraszamy grupy turystyczne na smaczne domowe śniadania, obiady i kolacje. Mieścimy się w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, ok. 200m od Panoramy Racławickiej.

Obiady dla firm

Zadbaj o swoich pracowników. Dostarczając posiłki pracownikom w wybrane miejsce i o określonej godzinie, odciążamy firmę z zadań nie należących do jej podstawowej działalności.

Konferencje i szkolenia

Przerwy kawowe oraz obiadowe, dedykowane bufety i stoły szwedzkie sprawią, że organizowane przez państwa szkolenia zostaną uzupełnione profesjonalną obsługą gastronomiczną.

Referencje

Zapoznaj się z opiniami, które świadczą o naszych wysokich standardach pracy oraz zadowoleniu klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Zaufali nam:

TVN
Ministerstwo Finansów
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej
Urząd Marszałkowski
Urząd Wojewódzki
Urzad Miasta Wrocław
Uniwersytet Wrocławski
Politechnika Wrocławska
Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS WROCŁAW Sp. z o.o.
PENTOR RESEARCH INTERNATIONAL S.A.
Allianz Bank Polska S.A.
Renault
ZAKŁAD NARODOWY im. OSSOLIŃSKICH
Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu
Dolnośląska Izba Lekarska
Państwowa Szkoła Muzyczna
MPEC WROCŁAW SA
Mercedes-Benz